>> Konya Ev Tadilat Dekorasyon

Neden Konya Dekorasyon Tadilat?

Konya ve İlçelerinde ev ve işyerlerinizin komple veya kısmi tasarım, proje, uygulama, tadilat ve dekorasyon işlerini tek bir yerden çözmenin kolaylığını sunuyoruz. Ücretsiz keşif ve ölçülerin alınmasından sonra, sizin istekleriniz ve bizim sunacağımız fikirlerin buluştuğu noktada, projelendirme ve 3d modelleme hazırlayıp size sunuyoruz. Sizin talepleriniz doğrultusunda, işini severek yapan ve işinde uzman ekibimizle birlikte sizlere kaliteli yaşam alanları sunuyoruz. En büyük kazancın sizin memnuniyetiniz ve referansınız olduğu bilinciyle, işlerimizi taahhüt ettiğimiz zamanda teslim ediyor ve çalışmamız döneminde sizlere ve çevrenize rahatsızlık vermemeye dikkat ediyoruz.
 ALANINDA UZMAN KADRO

Tadilat ve dekorasyon işleri uzmanlık, eğitim gerektirir.

Konya Dekorasyon Tadilat olarak biz iyi bildiğimiz bu işi bilerek ve severek yapıyoruz. Uzman kadromuz ve deneyimli ustalarımızla işlerimizi kaliteyle sunuyoruz. Dekorasyon ve tadilat işlerinizi bize bırakın.

KONYA EV TADİLAT, Konya İŞYERİ TADİLATTA SÜPER PAKET DÖNEMİ

Mantolama, ses yalıtımı, mutfak ve banyo tasarımı, PVC doğrama, çatı yalıtımı, kartonpiyer, asma tavan, bölme duvar, fayans seramik döşeme işleri, sıhhi tesisat…Tadilat işlerini tek elde toplayarak fiyattan ve zamandan kazanıyorsunuz.

 HER ŞEY ZAMANINDA

Konya Dekorasyon Tadilat olarak tüm taahhütlerimizi yerine getirir, söz verdiğimiz tarihte evinizi / ofisinizi teslim ederiz. Size ise keyfini sürmek kalır.